NAPÍŠEME VÁM TRESTNÍ OZNÁMENÍ SE KTERÝM USPĚJETE !

Naše specializace: 

Trestní oznámení pro podvod 

Trestní oznámení za pomluvu

Trestní oznámení na neznámého pachatele

Trestní oznámení ublížení na zdraví

Trestní oznámení vyhrožování

Trestní oznámení na jednatele společnosti 

Řešíte některý z těchto případů? 

1.  Firma nebo soukromá osoba zpronevěřila vaše peníze?

2.  Zaplatili jste zálohu, ale nedočkali jste se plnění? 

3.  Půjčili jste peníze dlužníkovi, ale on vám je nevrací? 

4.  Byli jste  terčem pomluvy, vyhrožování nebo napadení? 

5.  Máte pohledávku za společností, která je účelně založena, kdy nashromáždí  obrovské množství dluhů a následně skončí v cíleném  insolvenčním nebo exekučním řešení. 

6.  Máte pohledávku za společností,  kdy původní majitel společnosti vytvoří dluhy a pak celou předluženou společnost převedl na tzv.  "bílého koně" 


Napíšeme vám úspěšné trestní oznámení!

Nevíte jak napsat trestní oznámení a kam ho podat? Bojíte se výdajů? Jste zklamaní z předražených služeb advokátů? Netušíte, jak postupovat a na koho se obrátit?

Naše společnost zajišťuje kompletní právní služby prostřednictvím renomované advokátní kanceláře se specializací na trestní, obchodní a občanské právo. 

Trestní oznámení podáváme přímo na státní zastupitelství, nikoli na řadové oddělení policie. Tím celý proces urychlujeme a zefektivníme !!

Základní podstatou podání trestního oznámení je využívá legislativy a stání moci ve Váš prospěch. 

Zákoník určuje při prokázání trestního  činu až 3 roky odnětí svobody. Vžijte se tedy do role dlužníka, který neřeší své závazky, ale jakmile se začne o případ  zajímat policie je hlavní motivací dlužníka vyřešení celé situace a to z důvodu aby se vyhnul možnému trestnímu stíhání. 

V tomto případě není vyjímkou, kdy dlužníci sami žádají o stáhnutí trestního oznámení výměnou za to že dluh zaplatí, případně zanechají svého jednání!

Vybrané reference:

Z důvodu směrnice GDPR neuvádíme jména našich klientu. V případě zájmu doložíme referenční listinu včetně případové studie. 

Zaplacená záloha živnostníkovi

Zaplatil jsem truhláři 180 000 Kč na zálohách, nábytek měl dodat do 2 měsíců. Aby se vyhnul trestnímu stíhání po podání trestního oznámení, raději mi zaplatil. Bez vás bych to nedal

Prodané auto na splátky 

Prodal jsem auto na splátky. Neměl jsem ani peníze, ani auto. Na policii mě vyhodili, že jde o občanskoprávní a nezajímá je to. Nyní, po odborném sepsání trestního oznámení, začali pracovat a mám alespoň auto zpět. Jednalo se o podvod, dlužník měl několik exekucí.

Zaplacená záloha stavební práce

Zaplatili jsme s manželem zálohu na zahradní práce cca 90 000 Kč. Řemeslník se od té doby neozval, až po odborném sepsání trestního oznámení kdy případ dostala PČR začal alespoň splácet

Půjčené peníze podvodníkovi 

Půjčil jsem známému 50 000 Kč. Ten mi je nevrátil a přestal komunikovat. Následně se zjistilo, že se takto živí a je to podvodník. Děkuji za vaši pomoc s vymožením částky. Sám bych to nevyřešil.

Trestní stíhání jednatele společnosti 


Spolupracovali jsme na zakázce, kdy náš odběratel nezaplatil. Jednatel který zavinil dluhy si  založí novou společnost a veškeré aktivity (mimo dluhu) přesměroval  na tuto novou společnost a podnikal  nadále ve stejném odvětví, jako by se nic nedělo. Díky trestnímu oznámení jsme vymohli alespoň část svých peněz zpět.

Nezaplacená výroba prodejního stánku 


 Vyrobily jsme 10 prodejních stánku, zaplaceno jsem dostali  jen 4. Následně jsme zjistili, že firma je převedena na nového jednatele ze Slovenska. Po podání trestního oznámení začal původní jednatel komunikovat a na základě domluvy nám doplatil zbývající část dlužné částky.

Proč využít našich služeb?  

Vše zvládnete on-line

Nikam nemusíte chodit. Vše zvládnete v klidu domova. Na Vás bude jen přeposlání na statní zastupitelství 


Znáte přesnou cenu 

Cena trestní oznámení se pohybuje od 4000Kč do 10000Kč dle složitosti 

Pracujeme opravdu rychle

Trestní oznámení Vám vypracujeme do 7 dní od obdržení veškerých podkladů 

Naše praxe pro Váš úspěch

Vypracovali jsme desítky trestních oznámení, Vždy garantujeme procesní správnost 

Jste připravení vzít spravedlnost do svých rukou?

 Obraťte se na nás a domluvte si bezplatnou konzultaci. Jako první společnost se specializujeme na tento způsob řešení pohledávek a sporů.