NAPÍŠEME VÁM TRESTNÍ OZNÁMENÍ SE KTERÝM USPĚJETE !

Naše specializace: 

Trestní oznámení pro podvod 

Trestní oznámení za pomluvu

Trestní oznámení na neznámého pachatele

Trestní oznámení ublížení na zdraví

Trestní oznámení vyhrožování

Trestní oznámení na jednatele společnosti 

Řešíte některý z těchto případů? 

  1. Firma nebo soukromá osoba zpronevěřila vaše peníze?
  2. Zaplatili jste zálohu, ale nedočkali jste se plnění? 
  3. Půjčili jste peníze dlužníkovi, ale on vám je nevrací? 
  4. Byli jste  terčem pomluvy, vyhrožování nebo napadení? 
  5. Máte pohledávku za společností, která je předlužená, nevlastní žádný majetek?
  6. Je Váš dlužník v insolvenčním nebo exekučním řízení? 
  7. Máte pohledávku za společností, kde původní majitel vytvořil dluhy a  celou předluženou společnost převedl na tzv.  "bílého koně" ?

Napíšeme vám úspěšné trestní oznámení!

Nevíte, jak napsat trestní oznámení a kam ho podat? Bojíte se výdajů? Jste zklamaní z předražených služeb advokátů? Netušíte, jak postupovat a na koho se obrátit?

Naše společnost zajišťuje kompletní právní služby prostřednictvím renomované advokátní kanceláře se specializací na trestní, obchodní a občanské právo. 

Trestní oznámení podáváme přímo na státní zastupitelství, nikoli na řadové oddělení policie. Tím celý proces urychlujeme a zefektivníme !!

Podstatou trestního oznámení je motivovat dlužníka k uhradě dluhu a to z důvodu, aby se vyhnul možnému trestnímu stíhání. Zákoník určuje při prokázání trestního činu až 3 roky odnětí svobody.

V tomto případě není výjimkou, pokud dlužníci sami žádají o stáhnutí trestního oznámení výměnou za to že dluh zaplatí, případně zanechají svého jednání!

Vybrané reference:

Z důvodu směrnice GDPR neuvádíme jména našich klientů. V případě zájmu doložíme referenční listinu včetně případové studie. 

Zaplacená záloha živnostníkovi

Zaplatil jsem truhláři 180 000 Kč na zálohách, nábytek měl dodat do 2 měsíců. Aby se vyhnul trestnímu stíhání po podání trestního oznámení, raději mi zaplatil. Bez vás bych to nedal.

Prodané auto na splátky 

Prodal jsem auto na splátky. Neměl jsem ani peníze, ani auto. Na policii mě vyhodili, že jde o občanskoprávní a nezajímá je to. Nyní, po odborném sepsání trestního oznámení, začali pracovat a mám alespoň auto zpět. Jednalo se o podvod, dlužník měl několik exekucí.

Zaplacená záloha stavební práce

Zaplatili jsme s manželem zálohu na zahradní práce cca 90 000 Kč. Řemeslník se od té doby neozval, Až po odborném sepsání trestního oznámení, kdy případ dostala PČR,  začal alespoň splácet

Půjčené peníze podvodníkovi 

Půjčil jsem známému 50 000 Kč. Ten mi je nevrátil a přestal komunikovat. Následně se zjistilo, že se takto živí a je to podvodník. Děkuji za vaši pomoc s vymožením částky. Sám bych to nevyřešil.

Trestní stíhání jednatele společnosti 


Spolupracovali jsme na zakázce, kdy náš odběratel nezaplatil. Jednatel, který zavinil dluhy, si založí novou společnost a veškeré aktivity (mimo dluhů) přesměroval na tuto novou společnost. Díky trestnímu oznámení jsme vymohli alespoň část svých peněz zpět.

Nezaplacená výroba prodejního stánku 


 Vyrobily jsme 10 prodejních stánků, zaplacené jsme dostali  jen 4. Následně jsme zjistili, že firma je převedena na nového jednatele ze Slovenska. Po podání trestního oznámení začal původní jednatel komunikovat a na základě domluvy nám doplatil zbývající část dlužné částky.

Proč využít našich služeb?  

Vše zvládnete on-line

Vše zvládnete v klidu domova. Na Vás bude jen přeposlání na statní zastupitelství.

Znáte přesnou cenu 

Cena trestního oznámení se pohybuje od 4.000 Kč do 10.000 Kč dle složitosti.

Pracujeme opravdu rychle

Trestní oznámení Vám vypracujeme do 7 dní od obdržení veškerých podkladů. 

Naše praxe pro Váš úspěch

Vypracovali jsme desítky trestních oznámení. Vždy garantujeme procesní správnost.

Jste připravení vzít spravedlnost do svých rukou?

 Obraťte se na nás a domluvte si bezplatnou konzultaci. Jako první společnost se specializujeme na tento způsob řešení pohledávek a sporů.