Specializované právní služby

Trestní odpovědnost jednatelů 

  • Pohledávky firem, které jsou v inslovnenčím řízení, které bylo zahájenou zcela učelně, aby došlo k legalizaci vzniklého dluhu.
  • Nekontaktní společnosti, které jsou účelně založeny pro jednu zakázku, případně jen na krátké časové období během kterého se naschromáždí co největší možství neuhrazených závazku . Tyto společnosti zpravidla nemají žádnou hystorii a jejich sídlo bývá ve virtuálních sídlech v Praze, nebo Brně.
  • Pohledávku kdy jednatel vytvoří dluhy na původní společnosti a obratem si založí novou společnost a veškeré aktiviti (mimo dluhu) přesměruje na tuto novou společnost a podniká nadále ve stejném odvětví, jako by se nic nedělo.
  • Pohledávky za subjekty, které jsou v insolvenčním řízení, konkurzu nebo přvedeny na tzv bíleho koně
  • Pohledávky za subjekty kdy původní majitel společnosti vytvoří dluhy a pak celou předluženou společnost převede na dosazeného člověka, který přístoupí jako nový majitel společnosti ke všem závazků. Tyto osoby jsou nejčastěji narkomani, bezdomovci nebo státní příslušníci kteří za tento úkon dostanou pár tísící korun.

Jak služba probíha?

Základní podstatou tohoto způsobu vymáhání je, že se využívá legislativy a stání moci v máš prospěch. Hlavní motivací dlužníka není uhrada dluhu aby měl od nás pokoj ale aby se vyhnul možnému trestnímu stíhání.

Zákoník určuje při prokázání testého činu až 3 roky odněntí svobody. Vžíjte se do role jednatele, který je silný v kranflecích ale jakmile se o případ začne zajímat polici, tak znejistí. Má všechny předávací protokly v pořádku? Není jeho podpis někde kde nemá být? Není náhodou proplaceno DPH z faktury, u pohledávky, kterou neuznává ? Otevírají se účetnictví, prohrabávají se výpisy, danové přiznání atd. Garantujeme že toto není příjemné Máme zde i takové případy, kdy dlužníci sami žádají o stáhnutí tresního onamení výměnou za to že dluh zaplatí.

A vy ještě nevíte že se dají takto pohledávky řešít? Obratte se na nás a domluvte si bezplatou konzultaci. Jako první společnost se od roku 2016 specilaizujeme na tento způsob yvmáhání pohledávek.

Popis případové studie:

Proč využít služeb naší společnoti?

Audit smluv

Jak poznat podceněnou přípravu?

Dlužník Vám tvrdí, že jste něco neprovedli a nehodká se s Vámi bavit. Vystavuje Vám penalizační faktur a dělá z Vás dlužníka

Dlužník po dokončneí zakázky přestane komunikovat

Dlužník vše uznává ale vymlouvá se že nemá peníze, čeká,, někdo jiný mu nezpaltil atd....

Nemáte objednávku , předávací protokol atd..dlužník toho využije..

Služba uznání dluhu: Z praxe dennodeně vydíme že základ pro vymožení pohledávky jsou 100% důkazní materiály. Věděli jste že pokud dlužník spadne do insolvence tak jen s neproplacenou fakturoz se nemůžete ani přihlásit? Nedejte dlužníkovy možnost svou pohledávku rzporovat anši pracovníci zahistí na místě uznání dluhuV

Kontaktujte nás!

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.