Kdy a k čemu vám bude audit dobrý?

1/ Máte pohledávku po splatnosti

Máte pohledávku? Zvažujete, zda má cenu řešit její vymáhání? Nevíte, pro jakou možnost se rozhodnout? Na základě získané bonity Vám předložíme nejefektivnější možnosti vymáhání.


2/ Odpis staré pohledávky

Máte starší pohledávku, která Vám překáží v účetnictví a potřebujete ji definitivně odepsat? Chcete přesvědčit sami sebe nebo vedení firmy, že pohledávka je opravdu nedobytná, a že jste nic nepodcenili? Že jste udělali maximum pro její vymožení? Nechte si vše potvrdit auditem. 


3/ Prodej pohledávky

Plánujete prodej pohledávky a chcete znát její aktuální bonitu? Chcete mít jistotu, že vás specializované firmy, které umělým snížením bonity nabídnou nižší cenu odkupu, neoblafnou? Audit odhalí skutečnou cenu pohledávky. 


4/ Prevence vzniku pohledávky

Nedošlo kvůli pohledávce k pochybení Vašich vnitřních procesů? Mohli jste pohledávce předejít? Napadlo Vás už, že vytvořením vnitřních směrnic a pracovních postupů můžete ve 100 % předejít pohledávkám? 

Co zjistíte?


Zda máte pohledávku po právní stránce správně zajištěnou. 
 


Aktuální přehled majetkových poměrů dlužníka včetně statutárních zástupců.Přehled a rozbor sídla společnosti, provozoven a trvalého bydliště statutárních zástupců. 


Provedeme zátěžový test společnosti formou poptávky, zda firma funguje.


Dozvíte se, zda správně postupujete při správě a následné svépomoci urgence dlužníka. 

Ukáže se, zda bylo možné pohledávku předvídat (a případně jí předejít). 

Navrhneme optimální možnosti řešení pohledávky, včetně vyčíslení nákladů.

AKCE PRO NOVÉ KLIENTY - AUDIT POHLEDÁVKY ZDARMA

( Běžná cena auditu je 2990Kč.)