Kdy a k čemu vám bude audit dobrý?

1/ Máte pohledávku po splatnosti

Máte pohledávku? Zvažujete, zda má cenu řešit její vymáhání? Nevíte, pro jakou možnost se rozhodnout? Na základě získané bonity Vám předložíme nejefektivnější možnosti vymáhání. Vyčíslíme náklady a odhadneme čas.  


2/ Odpis staré pohledávky

Máte starší pohledávku, která Vám překáží v účetnictví a potřebujete ji definitivně odepsat? Chcete přesvědčit sami sebe nebo vedení firmy, že pohledávka je opravdu nedobytná, a že jste nic nepodcenili? Že jste udělali maximum pro její vymožení? Nechte si vše potvrdit auditem. 


3/ Prodej pohledávky

Plánujete prodej pohledávky a chcete znát její aktuální bonitu? Chcete mít jistotu, že vás specializované firmy, které umělým snížením bonity nabídnou nižší cenu odkupu, neoblafnou? Audit odhalí skutečnou cenu pohledávky. 


4/ Prevence vzniku pohledávky

Nedošlo kvůli pohledávce k pochybení Vašich vnitřních procesů? Mohli jste pohledávce předejít? Napadlo Vás už, že vytvořením vnitřních směrnic a pracovních postupů můžete ve 100 % předejít pohledávkám? 

Co zjistíte?


Zda máte pohledávku po právní stránce správně zajištěnou. 
 


Aktuální přehled majetkových poměrů dlužníka včetně statutárních zástupců.Přehled a rozbor sídla společnosti, provozoven a trvalého bydliště statutárních zástupců. 


Provedeme zátěžový test společnosti formou poptávky, zda firma funguje.


Dozvíte se, zda správně postupujete při správě a následné svépomoci urgence dlužníka. 

Ukáže se, zda bylo možné pohledávku předvídat (a případně jí předejít). 

Navrhneme optimální možnosti řešení pohledávky, včetně vyčíslení nákladů.

Běžná cena auditu je 2990Kč.

Při objednání do 30.11.2018 je audit zcela zdarma.