Odkup pohledávek 

NENECHTE SI ŽIVOT KOMPLIKOVAT VAŠÍM DLUŽNÍKEM. NA NÁS JEHO VÝMLUVY NEPLATÍ!


NAŠE MISE? ABYSTE DOSTALI ZAPLACENO

Vznikli jsme proto, že víme, jak na dlužníky. Umíme chodit v oblasti odkupu a prodeje pohledávek. Za 5 let naší působnosti v České republice jsme úspěšně zvládli stovky případů.

Komu pomáháme? A jsou naše služby pro vás?

Když v dobré víře půjčíte peníze nebo nedostanete zaplacenou za svou práci, obraťte se na nás. Vaši pohledávku odkoupíme a s dlužníkem se sami spojíme. Vy už s ním nemusíte ztrácet čas. Nemusíte se sami ocitnout ve finančních potížích, protože marně čekáte na slíbenou úhradu.

Váháte mezi soudním řešením a odkupem pohledávky?

Pokud nám svoji pohledávku prodáte, máte svoji situaci hned vyřešenou. Na rozdíl od soudního řízení. Soudy se mnohdy táhnou. Musíte investovat své peníze, výsledek není jistý. A mohou vám vzniknout ještě další náklady. Nakonec soud může dopadnou tak, že dlužník pohledávku nezaplatí nebo ji bude splácet jen ve směšných měsíčních splátkách.

Prodám vám pohledávku. A co dál?

Jakmile od vás pohledávku odkoupíme, vy získáte peníze a s dlužníkem už nemusíte nic řešit. Přestává vás zajímat i samotná pohledávka. Veškerý kontakt s dlužníkem i způsoby úhrady dluhu jsou výhradně na nás. Vy už své peníze máte. Nemusíte investovat další čas a dělat si starosti s tím, co bude dál.


PROČ DLUŽNÍCI NEPLATÍ?

Myslíte si, že váš dlužník nemá peníze? Že je na tom finančně špatně? Víte ale, že jen 20 % dlužníků nezaplatí pohledávky kvůli nedostatku peněz? Zbylých 80 % neplatí proto, že nechtějí. Protože nemají motivaci.

Na nás je, abychom jim připomněli, že dluhy se platí a pomohli jim motivaci znovu najít.Vytvořili jsme si typologii dlužníků a zjistili jsme zákonitosti, které pomáhají úspěšně vymoci dluh.

NEVÍTE SI RADY, CO S DLUŽNÍKEM, KTERÝ NEPLATÍ? PRODEJTE NÁM SVOJI POHLEDÁVKU 

ZAPLACENO BEZ STAROSTÍ A STRESU

Jakmile nám pohledávku prodáte, můžete dlužníka i pohledávku pustit z hlavy. My se o dluh postaráme. Naši pracovníci jsou školení a zběhlí. Byli v kontaktu se stovkami klientů. Vymůžou 8 z 10 pohledávek.


BEREME NA SEBE VŠECHNA RIZIKA

Všechna rizika a nepříjemnosti spojená s vymáháním dluhu jsou na nás. Víme, že doba nahrává spíš dlužníkům. Stačí zvýšit hlas a už jde o výhružku. Známe legislativu a přesně víme, co si ještě můžeme dovolit.

DLUŽNÍKA NEZNÁME A TO JE DOBŘE

S dlužníkem nás nic nespojuje, nemáme vybudované žádné předchozí vztahy. Od samotného počátku nám jde pouze o samotné uhrazení dluhu. Do jednání s dlužníkem nevnášíme žádné emoce. Jde o byznys, který chceme úspěšně zvládnout.

VYPLÁCÍME V PRŮMĚRU 75% HODNOTY

Zanechte nám kontakt, naši specialisté Vám zavolají, rádi vše vysvětlí a předloží nabídku s garantovanou cenu odkupu!