O nás

10 let zkušeností

.

Po celé ČR

100% garance

V čem vynikáme?

Staráme se o stovky internetových projektů z celého světa, pro které od roku 2006 zajišťujeme kompletní servis formou managed serverových služeb. V současné době jsme největším poskytovatelem služeb tohoto typu v Čechách i na Slovensku a postupně obohacujeme náš business i o další projekty s celosvětovým přesahem. 


Mimosoudním vymáháním pohledávek se věnujeme od roku 2010. Mezi naše klienty patří drobné firmy, pro které vymáhání pohledávky v řádu desetitisíců a samozřejmě pracujeme pro velké společnosti kdy řešíme pohledávky ov řádu milionů. 

foto pobočka, auto, kancelář...atd....., kolektiv....

Náš klíč k úspěchu?

Základem úspěchu VSHostingu je špičkové technologické zázemí. V roce 2015 jsme v Praze otevřeli jedno z nejbezpečnějších a nejmodernějších datových center ve Střední Evropě - ServerPark. Mezi naše stěžejní a unikátní charakteristiky patří jedno z nejbezpečnějších datových center, členství v největším datovém výměnném uzlu DE-CIX čineustálá 24/7 podpora linux administrátorů.

KDO JSME

Toto je náš příběh


Úvodní slovo

Společnost Sigma Consulting je mladá a dynamická inkasní agentura disponující týmem složeným z odborníků s bohatými zkušenostmi v oboru vymáhání a správy pohledávek. V oblasti vymáhání nabízíme zejména mandátní služby šité na míru, případně jednorázovou i dlouhodobou realizaci odkupů pohledávek. Dokážeme se přizpůsobit požadavkům klienta a současně i doporučit optimální řešení či nabídnout alternativní postupy.

Máme vždy na paměti, že odměna přichází až s výsledky a naším hlavním cílem je spokojenost klienta.

Samozřejmostí je pro nás vymáhání v mezích etického kodexu dle AIA s důrazem na reputační rizika klienta a bezpečnost předaných dat.

Víte, že až polovina firem zkrachuje kvůli neuhrazeným fakturám? Situace v České republice je jedna z nejhorších v celé Evropě. Průměrná doba splatnosti faktur je 50 dní. Ačkoli faktury jsou většinou vystavované se splatností 14 nebo 30 dní.

Když se rozhodnete podnikat, není problém přivést na trh nový výrobek nebo službu, ale dostat zaplaceno. Drobní podnikatelé i velké firmy každý den řeší neproplacené faktury, které jim komplikují další podnikání. Co kdyby dlužníkovi hrozilo za neproplacenou fakturu vězení? Nebo zákaz podnikání? Bohužel, stát na základní principy podnikání nedohlíží.

Ani stát v případě splatnosti faktur nejde příkladem. Za pravdu nám jistě dají společnosti, které se účastní výběrového řízení pro státní zakázky. Výjimkou v takovém případě není ani splatnost faktury v řádu měsíců.

  • Nebudeme Vás zahrnovat paragrafi..atd, vše převedeme do Vaší řeči, jednoduše a zřetelně..
  • Bezpečnost Vašich dat je u nás brána velmi vážně. Nikdy Vaše data nepředáme 3. straně a všechna Vaše data jsou u nás zabezpečena stejně jako data například v bance.
  • Samozřejmostí je naprostá srozumitelná cena a rozsah služeb které poskytujeme. V ceníku najdete vždy stejnou cenu, kterou uvidíte na faktuře

 


NÁŠ TÝM

Seznamte se s opravdovými hrdiny

Jméno Příjmení

Obchodní oddělení 

Jméno Příjmení

Právní oddělení 

Jméno Příjmení

Finanšční ředitel

Jméno Příjmení

Pohledávky v zahraničí 

Jméno Příjmení

Obchodní ředitel 

Jméno Příjmení

Vedoucí inkasních specialistů A CO TEĎ?

Podpořte naše úsilí