O nás

Vymáhání a odkupu pohledávek se věnujeme již od roku 2003. V té době jsme začali řešit vlastní pohledávky a díky získané zkušenosti jsme se rozhodli, že pomůžeme i ostatním. V České republice je dost špatná platební morálka, na druhou stranu lze pohledávky velmi často úspěšně a legálně vymáhat. Naše úspěšnost vymáhání je zhruba 80%. Pohledávky vymáháme pro firmy i soukromé osoby, které se nemohou se svými dlužníky dohodnout.

Specializujeme se na mimosoudní vymáhání pohledávek a díky vysoké úspěšnosti vymáhání nabízíme i slušné ceny za odkup pohledávek. Dlouhodobě spolupracujeme s renomovanou právní kanceláří. Projekt GANEX.cz je určen pro český trh, přesto dokážeme vymáhat pohledávky i ze zahraničí.

Správa pohledávek po celé EU

Začátkem roku 2015 jsme se rozhodli spojit síly s velmi silnou nadnárodní skupinou, která se zabývá správou pohledávek po celé Evropě. Hlavní sídlo skupiny je v Londýně. Projekt GANEX.cz má pak na starost český trh. Velkou výhodou je fakt, že máte-li jakékoliv pohledávky i mimo Českou republiku, zajistíme vám úspěšné vymáhání i v zahraničí díky našim partnerům. Skupina je zastoupena v těchto zemích: Německo, Rakousko, Itálie, Maďarsko, Španělsko, Chorvatsko, Slovensko, Polsko, Belgie, Francie a Švýcarsko.

Našim prostřednictvím skrz členy skupiny jsme schopni českým subjektům zajistit správu a vymáhání pohledávek ve všech členských zemích. A to včetně místních právních služeb, překladů, práce v terénu apod.

Naše priority

  • Profesionální přístup. Jsme 100% profesionálové. Dodržujeme termíny, nic zbytečně neodkládáme a jdeme za svým cílem.
  • Legální řešení. Vše se odehrává v rámci zákona. Tlačíme na dlužníky různými způsoby, důrazně a intenzivně. A nese to ovoce.
  • Férové a přímé jednání. Jednáme bez postranních úmyslů, férově, tvrdě a upřímně.